کامپوزیت دندان های جلو

کامپوزیت دندان های جلو

لمینیت دندان

کامپوزیت دندان های جلو یکی از مواردی می باشد که امروزه بسیار استفاده می شود و افراد می توانند با کمک کامپوزیت دندان های جلو زیبایی را به دندان های خود بازگردانند . کامپوزیت دندان یکی از روش های ترکیبی برای زیبایی دندان ها می باشد . کامیوزیت دندان ها با استفاده از ذراتی به نام فیلر در اندازه و اشکال مختلف استحکام می یابند و مرود استفاده قرار می گیرد . البته باید گفت ترکیب کامپوزیت در ابتدا به صورت لایه های خمیری اتفاده می وند و سپس با کمک نور لیزر سخت و همانند نسج دندان می شوند .

کاربرد های کامپوزیت دندان

کامپوزیت ها می توانند در مواردی که دندان نیاز به پرکردن دندان ها دارند مورد استفاده قرار بگیرد . بیشتر افراد به جای استفاده از آمالگام های نقره تمایل به استفاده از کامپوزیت هم رنگ دندان می باشد . در این مورد انتخاب رنگ کامپوزیت دندان یک امر مهم و تاثیر گذار بر نتیجه کاردندانپزشکی زیبایی می باشد .

استفاده از رنگ کامپوزیت منایب با دندان  در مقاسه با آمالگام ها از جلوه و زیبایی منحصر به فردی بر خوردار می باشد .

لازم به ذکر است که در صورتی که دندان شما بسیار آسیب دیده شده است  از امالگام ها استفاده کنید ،اما اگر برای ترمیم دندان به پرکردنی های کوچک نیاز دارید و البته دندان های جلویی شما می باشند ،کامپوزیت ها می توانند به خوبی و موفق عمل کنند .

کامپوزیت-دندان-های-جلو

کاربرد کامپوزیت دندان های جلویی در زیبایی

درمرحله اول باید شما باید در انتخاب برند و رنگ کامپوزیت دندان دقت بسیاری کنید . این کار را بر عهده دندانپزشک خود بسپارید . این طور تصور نکنید که تمام کامپوزیت هایی که سفید هستند و البته مستحکم برای کامپوزیت دندان های جلویی شما مناسب و ایده ال می باشند . کامپوزیت هایی که به منظور زیبایی برای فرد استفاده می شوند باید علاوه بر طیف رنگی مناسب این قابلیت را داشته باشند که بتوانند لایه به لایه مینا و عاج دندان را بازسازی کنند و در عین حال مستحم باشند . در این صورت است که می توان از این کامپوزیت در دندان های جلو که بیشتر در معرض دید هستند استفاده کرد به گونه ای که با یک دندان طبیعی تفاوتی نداشته باشد .

برای اینکه از خدمات مخصوص دندانپزشکی به نحو احسن استفاده کنید بهتر است که در برای انتخاب دندانپزشک خود ،بهترین دنداپزشک زیبایی را انتخاب کنید .ملاک هایی که برای بهترین دندانپزشک زیبایی  مهم در این مقاله ذکر شده است.

دندانپزشکی در سعادت آباد  ، کلینیک دندانپزشکی در غرب تهران

 

برچسب گذاری توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =