نحوه تزریق چربی در صورت

افرادی که از ناهنجاری یا چین و چروک صورت رنج می برند و مایل به استفاده از کلاژن یا تزریق بوتاکس نمی باشند، تزریق چربی در صورت بهترین گزینه برای آنان می باشد. هم چنین تزریق چربی در جای جوش ، زخم و سایر قسمت هایی که دارای عیب و نقص می باشد، قابل انجام می باشد و آن ها را به کلی از بین می برد.

متخصص پوست خوب در تهران  ابتدا از بدن شخص چربی را با یک سوزن بسیار باریک می کشد. (روش ساکشن) و سپس در جای مناسب صورت مثل لب ها، پیشانی، گونه ها و… تزریق می نماید. معمولا سعی می شود که روش ساکشن و تزریق چربی در یک جلسه انجام گیرد. اما در برخی مواقع مقدار چربی تزریقی زیاد می باشد به گونه ای که ممکن است دو یا چند جلسه به طول بیانجامد. تزریق چربی با مواد کاملا بهداشتی و ضد عفونی ، در مطب مجهز و  با احتیاط فراوان انجام می گیرد. این پروسه نزدیک یک ساعت طول می کشد و احیاناً با بیهوشی عمومی بنا به درخواست خود فرد انجام می گیرد.

نحوه تزریق چربی به صورت

دلایل استفاده از تزریق چربی

به منظور پر کردن چین و چروک صورت ناشی از پیری  که باعث آب شدن و تحلیل رفتن بعضی از چربی های صورت می شود.

برای رفع  مشکلات و ناهنجاری های ژنتیکی و مادر زادی در صورت، از تزریق چربی استفاده می کنند.

به منظور پر کردن منافذ باز صورت، جای زخم، صدمه ، آسیب دیدگی و یا جای جوش، اقدام به تزریق چربی در قسمت های فرو رفته می نمایند.

بعد از تزریق چربی 40 تا 70 درصد از چربی ها، داخل صورت قرار می گیرد، و مابقی آن جذب می شود، که این عارضه بسته به ماهیت بدن فرد دارد.

اقدامات قبل و بعد از عمل تزریق چربی

قبل و بعد از روش ساکشن و یا تزریق چربی باید از مصرف قرص های آسپرین یا آنتی بیوتیک ها اجتناب شود و در صورت نیاز به مصرف آن ها حتما با پزشک معالج مشورت به عمل آید.

پرهیز از مصرف دخانیات و نوشیدن مشروبات الکلی

دقت شود هنگامی که  تزریق چربی زیر نظر متخصص  با تجربه انجام گیرد ، بسیار امن تر خواهد بود. این روش هیچ گونه عوارض جانبی را به همراه نمی آورد. البته  تکرار می شود که وجود لختگی یا تورم زیر پوست برای چند روزی امری کاملا طبیعی می باشد.
برخی از خدمات دکتر سارا لطفی متخصص پوست ، مو، زیبایی و لیزر

تزریق ژل

لیزر موهای زائد

جوانسازی پوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =